Na stronie wykorzystujemy Cookies, między innymi w celach statystycznych. Akceptuję Cookies
Korzystamy z Cookies. Akceptuję

Kontakt

Poznań – Niepruszewo

Ul. Świerkowa 2, 64-320 Buk, Niepruszewo

SPRZEDAŻ POJAZDÓW NOWYCH

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00,  Sobota: 9:00 – 13:00

Specjaliści ds. Sprzedaży Pojazdów

Adam Radziejewski
kom. +48 539 732 375mail: a.radziejewski@grupadbk.com

Sebastian Lisiecki
kom. +48 539 732 381, mail: s.lisiecki@grupadbk.com

Paweł Girguś
kom. +48 539 735 208, mail: p.girgus@grupadbk.com

Maciej Zając
kom. +48 506 088 616, mail: m.zajac@grupadbk.com

Zastępca Dyrektora Działu Sprzedaży Pojazdów

Michał Podzerek
kom. +48 508 310 398, mail: m.podzerek@grupadbk.com

SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00,  Sobota: 7:00 – 14:00
czesci.niepruszewo@grupadbk.com

Specjaliści ds. Sprzedaży Części
Grzegorz Pelczyński
kom. +48 539 735 212, e-mail: g.pelczynski@grupadbk.com

Paweł Równiak
kom. +48 539 735 211, mail: p.rowniak@grupadbk.com

Zastępca Kierownika Magazynu
Wojciech Laś
tel. kom. +48 539 777 829, mail: w.las@grupadbk.com

SERWIS

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00,  Sobota: 7:00 – 14:00
serwis.niepruszewo@grupadbk.com

Doradcy Serwisowi
Zdzisław Kroczak
tel. kom. + 48 539 777 820,  mail: z.kroczak@grupadbk.com

Jakub Iwanicki
tel. kom. + 48 539 777 830,  mail: j.iwanicki@grupadbk.com

Kierownik zmiany Serwisu
Andrzej Jędrzejczak
tel. kom. +48 539 777 832, mail: a.jedrzejczak@grupadbk.com

Kierownik Działu Blacharsko – Lakierniczego
Marcin Rzepka
tel. kom. +48 539 777 823, mail: m.rzepka@grupadbk.com

Kierownik Serwisu
Michał Leszczyński
kom. +48 539 732 378, e-mail: m.leszczynski@grupadbk.com

Dyrektor Serwisu
Robert Dotka
kom. +48 538 892 369, e-mail: r.dotka@grupadbk.com


Poznań

ul. Obodrzycka 73, 61-249
Telefon: +48 616 606 250

SPRZEDAŻ POJAZDÓW NOWYCH

Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 18:00,  Sobota: 9:00 – 13:00

Specjaliści ds. sprzedaży pojazdów

Mariusz Kozłowski
kom. + 48 668 455 446, m.kozlowski@grupadbk.com
 
Paweł Wróblewski
kom. + 48 668 455 444, p.wroblewski@grupadbk.com
 
Przemysław Siwek
kom. + 48 668 455 443, p.siwek@grupadbk.com
 
Sebastian Lisiecki
kom. +48 539 732 381, s.lisiecki@grupadbk.com
 
Dyrektor ds. sprzedaży pojazdów

Marek Matuszewski
kom. +48 668 455 449,

SPRZEDAŻ CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00,  Sobota: 7:00 – 15:00
czesci.poznan@grupadbk.com

SERWIS

Poniedziałek – Piątek: 7:00 – 20:00,  Sobota: 7:00 – 15:00
serwis.poznan@grupadbk.com

Doradcy Serwisowi
Michał Błoch
tel. kom. + 48 797 408 674,  mail: m.bloch@grupadbk.com

Marek Obudziński
tel. kom. + 48 668 455 450,  mail: m.obudzinski@grupadbk.com

Dyrektor Serwisu
Piotr Oduliński
tel. +48 616606270, tel.kom. +48 668 455 437,  mail:p.odulinski@grupadbk.com

Zastępca Kierownika Serwisu
Bartosz Tórz
tel. +48 616606270, tel. kom. + 48 797 408 675,  mail: b.torz@grupadbk.com

OKRĘGOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Telefon: +48 61 660 62 75

ASSISTANCE 24h –  +48 668 455 447


Warszawa / Święcice

ul. Zaborowska 1, 05-860 Płochocin (obiekt firmy Remo-Car Sp. z o.o.)
Telefon: +48 602 464 298+48 668 455 402
Fax: + 48 22 460 28 54
E-mail: onroad@bosch-service.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek – Piątek: 07:00 – 20:00

Kierownik Serwisu
Marcin Przygoda
tel. +48 22 4602855, tel.kom. +48 602 464 298,  mail: marcin.przygoda@onroad.com.pl

Zastępca Kierownika Serwisu
Waldemar Wołkow
te. +48 224602854, tel. kom. +48 668 455 402,  mail: waldemar.wolkow@onroad.com.pl

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych
Sebastian Wolniewicz
te. kom. +48 668 455 442,  mail:  sebastian.wolniewicz@onroad.com.pl

Nasze autoryzacje

Czytaj więcej
01.

Oddział IVECO

Poznań

  • ul. Obodrzycka 73

Niepruszewo, 64-320 Buk

  • ul. Świerkowa 2
02.

Oddział BOSCH, DELPHI

Święcice, 05-860 Płochocin

  • ul. Zaborowska 1

Obiekt serwisowy

  • DBK Truck Center Warszawa